beauty77.pl

Co pobudza zmysły naszych mężczyzn? Co sprawia że przeszktałcamy się w zdecydowane i pewne siebie kobiety i kusicielki? Odpowiedzią na powyższe pytania jest termin wszystkim znany – bielizna oraz,i jej właściwości.
Co jest ważne przy wybieraniu bielizny, kompletu bielizny dla siebie lub partnera, co powinniśmy brać pod uwagę?
Jednym z bardziej ważnych wyznaczników dobrej bielizny, powinien być materiał, ponieważ to on zaświadcza o wygodzie noszenia jej przez ciebie i twojego patnera. To materiał decyduje o jakości ale też o tym czy spełni swoją rolę w życiu na co dzień ale także w wyjątkowych dla nas momentach
Stroje bieliźniane produkowane są najczęściej z
tkanin naturalnych ale też tych sztucznych. Jeśli mowa o materiałach pochodzenia naturalnego najczęściej stosuje się bawełnę. O jakości bawełny świadczy długość sprężystość włókien. Wyróżnić można dwa typy bawełny- bawełna czesana oraz bawełna superczesana.Oby dwie są przyjazne dla ludzkiej skóry. Bielizna tego rodzaju jest niezwykle powiewna a co więcej sprawia że nasza skóra może oddychać swobodnie. Coraz częściej zaczyna się używać włókna bambusowe która skutecznie zastępuje bawełnę. Jest również aksamitne ale też elastyczne. Jednak w dzisiejszych czasach produkty naturalne coraz częściej zastępowane są tworzywami sztucznymi, w tym przypadku też tak jest. Jako przykład podamy elastan który od długiego czasu jest udoskalany i ciągle pozyskuje duże zainteresowanie i zastosowanie. Łączy się go również z naturalnymi materiałami. Zbliżony charakter ma tkanina polyamidowa – również oddychający materiał oraz niesłychanie lekki.

Beauty 77