bizuteria-2020.pl

Świecidełka to określenie bardzo względne. W jaki sposób możemy je pogrupować? Oczywiście biorąc pod uwagę metal, z którego pozostają wyprodukowane oraz które kamienie użyto. My jednak przeprowadzimy klasyfikację pod kątem rodzaju wyrobów jubilerskich.
Naszyjniki są kochane od wielu lat, tak samo poprzez płeć piękną jak i mężczyzn. Niewielka zawieszka na połączonych ogniwach łańcuszka z reguły umieszczona na szyi to kwintesencja niewieściego piękna.
Kolczyki jest następny rodzaj kobiecych wyrobów z rodzinny biżuterii. Najczęściej wytwarza się je ze srebra. Odróżniamy cały szereg klas spięć, miedzy innymi Wkrętki. Kolczyki są najpopularniejsze pod względem sprzedaży z całej biżuterii.
Pierścionki od lat przystrajają nie tylko kobiecą dłoń. Są te zwyczajne, ale też modele z rubinami. Niebywale często przypisuje się im jakąś personifikacje.
Bransoletki – delikatne łańcuchy, które dziewczyny z reguły ubierają na nadgarstek, choć czasami i na nodze, od niedawana stało się to nieprzeciętnie „fajne”
Beadsy – typ, który przywędrował na nasz rynek ze stylowych Włoch. Koraliki wkładane są tutaj na mocną bransoletę z zatrzaskiem. Z uwagi na fakt, że zawieszki dostępne w bardzo dużej liczbie wzorów praktycznie wszelka bransoletka jest odmienna.
Na światowym rynku pojawia się także edycja pochodząca w USA. Gdzie charms są przyczepiane do bransoletki przy użyciu niewielkiego karabinka. Przyjęły one nazwę charms.
Obrączki ślubne – należą do działu pierścieni. Ostatnio niebagatelnie doznały sławy. Wszystkie pary chcą mieć wzory spersonalizowane i indywidualną sentencją.
Zegarki na rękę – nasza ostatnia grupa z działu biżuterii. Nierzadko wybierana i przez mężczyzn. Istotny jest nie wyłącznie surowiec, ale również wkład.
Gatunków biżuterii jest zdecydowanie niemało. Kiedy już wybieramy czasem warto znaleźć niedużą firmę złotniczą. Towary będą zdecydowanie wyższej jakości i również trochę w niższej cenie.

biżuteria 2020