producenci-dodatkow.pl

Wyroby złotnicze platerowane, czy też srebrne? Jakie z nich kupujemy częściej? Ten spór trwa całkiem długo na świecie. Dziś postaramy się odpowiedzieć na ten temat. Choć zagadnienie nie będzie to aż tak łatwe jak się wydaje. Powyżej wymienione typy wyrobów złotniczych posiadają znane wady, ale także liczące się plusy posiadania.
Biżuteria prawdziwa – najczęściej robi się ją z czystego metalu szlachetnego. Dlatego właśnie jest znacznie więcej warta. Wytwarza się taką biżuterię galwanizując rudy srebra. Pozostaje dużo bardziej luksusowa i dokładnie z tego powodu chętnie wybierają ją ludzie zamożniejsi. Również znaczące jest lokalizacja jej prezentacji, zwykle są to sklepy z biżuterią. Jest ładnie wystawiona w oświetlonych, gablotach. Podczas jej nabywania zazwyczaj dostaniemy śliczne szkatułkę. W złotniczym salonie obsługa klienta na 100% będzie sympatyczniejsza oraz lepszej klasy. Wyroby złotnicze ze szlachetnych metali o czym również nie wolno nie pamiętać, nie powodują uczuleń.
Biżuteria sztuczna – jest z reguły produkowana ze amalgamatów metali nieszlachetnych, a wykańcza się ją niewielką powłoką złota. Te wyroby raczej po czasie niszczeją i kobiety wyrzucają je. Ich największa pozytywna strona to oczywiście atrakcyjna wartość sprzedaży. Niestety stwierdzamy, że potrafi wywoływać reakcje alergiczne, z reguły biżuteria z domieszką niklu. Co najważniejsze modele biżuterii platerowane pozostają niezwykle śliczne ze względu na mieszankę, zwyczajnie zdecydowanie łatwiej ją wyprodukować. Sety W tym przypadku bardzo często składają się z 2 elementów – kolczyków i naszyjnika.
Kończąc biżuteria srebrna pozostaje ładniej zrobiona, a także nie wywołuje reakcji alergicznych. Ale pozostaje poważnie w wyższej cenie, ale także nie zużywa się w takim tempie jak posrebrzana. Jednakże kolekcje sztucznej biżuterii są oryginalniejsze i w niższej cenie. Jaki rodzaj jest lepszy? Oczywiście biżuteria prawdziwa.

Producenci dodatkow