slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz trzy podstawowe pojęcia przedstawiające typową damę? Ja znam: uczucie, rodzina oraz wyglad. Co ukrywa się pod tymi pojeciami? Czego potrzebują kobiety? Jakich rzeczy nie tolerują? Z czym się borykają ? Czego nie zostawiają nawet na moment? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w życiu kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak widzi siebie płeć piękna, a widzi ją płeć męska? Jakich cech oczekują obie ze stron? Damy lubią czuć się adorowane. Znaczna większość lubi kiedy ukochany bierze inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednak nie akceptują zachowania na zabój oddanego „sługi”. Jak bardzo często mawiają z jednej strony pragną troski, zaangażowania w uczuciach, jednakże w drugiej połowie w sekrecie pragną ażeby obecny kochanek czasami stawiał opory, bywał niedostępny. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom też pragną zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a co dopiero więź czy też atencja osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego w jaki spsób sprostać oczekiwaniom wyjątkowych dam? Jak to rozegrać by bywać na wygranej pozycji?
Dbaj o nią w sposób jaki pragnie, obserwuj kobiece mniejsze czy wielkie potrzeby, ażeby pamiętać które z nich bywają najważniejsze oraz na nich skup się najbardziej, nawyk bywania nieosiągalnym wyrobisz rozmawiając z wybranką. Zapamiętaj, że to dyskusja jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację trzeba podtrzymywać często drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy późno po prostu gaśnie. Właśnie to czyni, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna