stylowe-bransolety.pl

Nasz Polski świat mody słynie z tego że odsuwany jest na bok na koszt zagranicznej mody. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w porównaniu do innych krajów dopiero raczkuje, aczkolwiek gdyby jednak przyjrzeć się temu dokładniej polscy handlowcy są w stanie pokazać polskim klientom naprawdę wiele!
Od najbardziej porządanych fasonów aż po wysokich lotów tkaniny. W którym miejscu kryje się przeszkoda kupujących? Brak wystarczających umiejętności projektantów czy klienci są zbyt wymagający w swojej selekcji?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż rynki międzynarodowe dostając tym samym dużo mniej czasu na wejście na właściwy tor. Ludzie widząc że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki są na drodze do sukcesu zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu korzystania z polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety takie są realia.
Okazuje się że wymarzonej sukienki, albo innej części garderoby nie trzeba pozyskiwać u naszych sąsiadów a wystarczy jedynie sprawdzić regionalny asortyment.

Podsumowując postarajmy się zaakceptować i polubić to co nasze! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę tutejszym projektantom i pozostałym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety